۰
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

فیله ماهی قزل آلا تازه

ویژه
پیشنهاد ویژه اپلیکیشن
حداقل سفارش: 1 کیلوگرم عدد
(هر کیلوگرم)

این محصول ماهی قزل آلای پرورشی تازه و صید روز بوده و فاقد فلس و اندام های داخلی به صورت پاک شده و شکم خالی عرضه می گردد.
«وزن ماهی، به صورت تقریبی قبل از فیله شدن در سایت درج شده است.»
« قیمت ها به ازای هر کیلوگرم در وب سایت درج شده است. »

کیلوگرم
مبلغ کل:
 • معرفی محصول
 • مشخصات فنی
 • نظرات کاربران
 • این محصول ماهی قزل آلای پرورشی تازه و صید روز بوده و فاقد فلس و اندام های داخلی به صورت پاک شده و شکم خالی عرضه می گردد. ماهی قزل آلا ابتدا پاک شده و سپس به طور کاملا تمیز و شکمش خالی می شود. و تیغ و آستخوان های آن گرفته شده و در ظروف بهداشتی سلفون کشیده در گرگان به فروش می رسد.

  ماهی قزل آلا دارای پروتئین بالا و اسید های چرب امگا3 است. ماهی قزل آلا یک گزینه عالی و بسیار سالم برای یک وعده غذایی بشمار می رود. افزایش مصرف ماهی های چرب مانند ماهی آزاد یا قزل آلا، خطر ابتلا به چاقی و دیابت و بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد. این ماهی حاوی پروتئیت فراوان است اما مقدار چربی اشباع شده را کم می کند و باعث می شود که منبع ایده آلی برای حفظ وزن یا شاخص توده بدنی باشد.

  در صورتیکه شما تمایل به خرید و سفارش آنلاین و اینترنتی ماهی سالمون از فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت را دارید توجه داشته باشید که به علت محدودیت هایی که مواد غذایی گوشتی و محصولات پروتئینی برای ما ایجاد می کنند فروش و ارسال این محصولات تنها در شهر گرگان و با هماهنگی امکان پذیر است. ماهی سالمون تازه با بسته بندی بهداشتی در گرگان ارسال می شود.

   

  نحوه ارسال: ارسال رایگان (خریدهای بالای 300 هزار تومان) با پیک در شهر گرگان

  نحوه پرداخت: امکان پرداخت در محل

  در حال حاضر ارسال کلیه سفارشات تنها در شهر گرگان امکان پذیر است.

 • اطلاعات عمومی
  دسته ماهی
  ماهی ها
  تیغ
  کم
  مشخصات بسته بندی
  دسته بندی ماهی ها
  ماهی قزل آلا
 • ارسال نظر
  نام:
  ایمیل:
  پیغام:
  کد مقابل را وارد کنید ...