۰
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

قوانین و مقررات خرید


جهت مشاهده متن حریم خصوصی کاربران بیتامین مارکت لطفا کلیک کنید.

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وبسایت فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و خدمات فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت اقدام نماید.

ثبت نام در وبسایت به آسانی و تنها با وارد کردن شماره موبایل امکان پذیر است.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، گرافیک، داده ها، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت است.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می دهد ولیکن از ساعت 10 صبح تا 10:30 شب، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات   می باشد.

کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی ما به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرد. فروشگاه اینترنتی ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می نماید. با وجود این، در صورتی  که موجودی محصوای در فروشگاه اینترنتی ما به اتمام برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استردداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را انتخاب کند.

فروشگاه اینترنتی ما مجاز است بدون اطلاعات قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری، پردازش و ارسال  می شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت محفوظ است.

 

لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید:  

  • ارسال کلیه سفارشات در حال حاضر فقط در شهر گرگان امکان پذیر است و ارسال تمامی سفارشات بالای 300 هزار تومان به صورت رایگان انجام می شود.

  • امکان پرداخت در محل برای مشتریان عزیز فراهم شده است.