۰
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

حریم خصوصی


رعایت حریم شخصی کاربران برای بیتامین مارکت بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ بیتامین مارکت از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات بیتامین مارکت در سامانۀ بیتامین مارکت ثبت می‌شود شرح داده شده است.

ورود کاربران به وبسایت فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت از سوی کاربر است.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. 

 

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی بیتامین مارکت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

 

جمع‌آوری اطلاعات

بخشی از اطلاعاتی که بیتامین مارکت ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تلفن همراه (اجباری)، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

 

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در بیتامین مارکت ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر بیتامین مارکت به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به بیتامین مارکت جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق به شرح زیر می‌باشد:

  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛

  • برقراری ارتباط با مشتری؛ به طور مثال اپراتورهای بیتامین مارکت می‌توانند از شماره تلفن همراه مشتری برای پیدا کردن مکان دقیق مشتری جهت ارسال سفارش استفاده کنند؛

  • ارتباط بیتامین مارکت با مشتری جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛

  • شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛

  • بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق برعهده بیتامین مارکت می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر - اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد - مطالبه شود، بیتامین مارکت موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.

 


 

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بیتامین مارکت را از خود سلب می‌کند. 


همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که بیتامین مارکت همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی بیتامین مارکت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و بیتامین مارکت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.


بیتامین مارکت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.